/
Silaruchu

Zajęcia z trenerem personalnym Poznań

Jeszcze do niedawna, zajęcia z trenerem personalnym były uważane za dostepne tylko dla ludzi naprawdę zamożnych, profesjonalnych sportowców czy aktorów. Obecnie, wraz z coraz większą popularyzacją zdrowego stylu życia i rosnącą konkurencją w branży fitness – usługi personalnego treningu są na porządku dziennym w klubach sportowych. Z pewnością zastanawiasz się, co ma wpływ na cenę treningu personalnego oraz na jakie korzyści możesz liczyć?

Co ma wpływ na cenę trenera personalnego w Poznaniu? Za co płacimy?Trenerzy personalni oferują kompleksowe usługi. Wbrew pozorom ich praca nie kończy się na przeprowadzaniu treningów indywidualnych i układaniu planów żywieniowych. Dobry trener ma wpływ na wszystkie aspekty życia klienta, które odpowiadają za jego kondycję fizyczną i samopoczucie.

Każda współpraca z klientem rozpoczyna się od konsultacji i rozpisania odpowiednich planów treningowo-żywieniowych. Następny etap to wspólne treningi, gdzie Twój trener pokaże Ci prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń, wskaże błędy jakie popełniasz oraz zmotywuje kiedy zajdzie taka potrzeba. Wraz z postępami w treningach, trener będzie wyznaczał kolejne cele do osiągnięcia.

Odpowiednio prowadzony trening personalny ma ogromny wpływ na Twoje samopoczucie. Pomoże Ci rozładować frustrację, pobudzi do działania czy po prostu zmieni podejście do życia. Trenerzy personalni często nazywani są również life coachami. Budują pewność siebie klientów, uświadamiają w kwestii zakupów konsumpcyjnych i pomagają w tworzeniu planu dnia, aby zachować work-life balance i móc w pełni cieszyć się życiem.

Poza wartością dodaną jaką oferują trenerzy personalni, na koszt usługi składają się w głównej mierze:

Wiedza i doświadczenie – szybko rozwijająca się branża fitness oraz rosnąca konkurencja, zmuszają trenerów personalnych do większych inwestycji we własną markę w postaci szkoleń, warsztatów i ciągłej edukacji. Wybierając odpowiedniego trenera możesz z pewnością liczyć na profesjonalną usługę.
Elastyczność – trenerzy są w stanie dostosować się do Twojego grafiku, dojechać we wskazane miejsce o dowolnym czasie czy udzielić Ci konsultacji przez telefon. Na rynku istnieje niewiele usług z taką orientacją na klienta jak usługi treningu personalnego.
Trening szyty na miarę – w przeciwieństwie do zajęć grupowych, trener personalny skupia całą swoja uwagę na Twoich potrzebach i wymaganiach. Taki rodzaj podejścia zapewnia znacznie większą efektywność osiągania upragnionych rezultatów.

Trener personalny Poznań cena – SiłaRuchuZastanów się ile miesięcznie wydajesz na rzeczy niepotrzebne, nic nie wnoszące do Twojego zycia. A teraz zastanów się jak zmieniłoby się Twoje życie jeśli przeznaczyłbyś te pieniądze na poczucie satysfakcji, wysportowaną sylwetkę, poprawę zdrowia i wzbudzenie podziwu wśród kolegów z pracy. Bez wątpienia trening personalny to usługa warta swojej ceny.

Zainteresowaliśmy Cię? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu z nami! Mamy najbardziej konkurencyjne ceny trenerów personalnych w Poznaniu! SiłaRuchu.

Odbierz darmowy trening