/
Silaruchu

Trener personalny Poznań – czy warto?

Niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie kilku kilogramów, nabranie masy mięśniowej czy po prostu dobre samopoczucie – z pewnością zadajesz sobie często pytanie: jak poprawić efektywność moich treningów?

Trening grupowy to „uśrednione” rozwiązanie. Nie zawsze główny cel takiego treningu będzie całkowicie zbieżny z Twoimi założeniami. Każdy organizm reaguje inaczej na różne bodźce trenignowe – to co sprawdziło się u jednych uczestników takich ćwiczeń, nie koniecznie da efekty u drugich. To tak jak z rozmiarówkami w sklepach odzieżowych, w jednym sklepie bez problemu zmieścisz się w szorty rozmiaru 34, w drugim nawet rozmiar 40 okazuje się za ciasny, mimo że to wciąż ta sama sylwetka.. Nie da się stworzyć zajęć grupowych idealnych dla wszystkich.

Układanie diety i planu treningowego na własną rękę wymaga poświęcenia ogromnej ilości czasu na researchu i czytaniu publikacji dotyczących kształtowania sylwetki. Polegając na opinii internetowych „znawców” możesz wyrządzić sobie więcej szkody niż pożytku. Wiele materiałów w sieci zostało napisane przez osoby nie mające zbyt dużego doświadczaenia, poza tym kto zweryfikuje czy prawidłowo wykonujesz ćwiczenia, które wcześniej widziałeś na YouTube?

A co, z wyborem trenera personalnego? Trener osobisty to osoba skupiająca całą swoją uwagę na Tobie. Wykonujesz ćwiczenia pod okiem specjalisty, dzięki czemu nie narażasz się na niepotrzebne urazy. Realizujesz indywidualny program treningowy, zakładający osiągnięcie wybranych przez Ciebie celów. Trener personalny na bieżąco analizuje wyniki i sprawdza co działa w Twoim przypadku, a co należy zmienić. Treningi nie są monotonne, przez co masz większą motywację do ćwiczeń. Według badań przeprowadzonych przez Journal of Sports Science & Medicine treningi z osobistym trenerem zwiększają o 30% efektywność osiągania założonych celów!

Trener osobisty Poznań – dla kogo?Trener personalny Poznan, to rozwiązanie idealne dla:

Początkujących, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w swojej przygodzie z siłownią i nie wiedzą od czego powinny zacząć.
Trenujących już jakiś czas, którzy chcą wycisnąć jeszcze więcej ze swoich treningów, zweryfikować aktualny plan i dietę, czy po prostu pokonać okres stagnacji.
Zapracowanych, nie mających czasu na czasochłonne układanie treningów, rozpisywanie diet czy ich modyfikacje.
Poszukuących kogoś z profesjonalnym podejściem, ukierunkowaniem na efekty oraz umiejętnością motywacji w chwilach zwątpienia.

SiłaRuchu – kim jesteśmy?SiłaRuchu to team trenerów personalnych z Poznania. Łączymy w sobie cechy trenera, partnera treningowego, motywatora i life coacha. Aktywność fizyczna ma nie tylko związek z naszą pracą, jesteśmy zakochani w niej po uszy. Propagujemy zdrowy styl życia, tworzymy sylwetki naszych klientów, dzięki czemu czują się pewniej i osiągają sukcesy także w życiu zawodowym i osobistym. Nie zatrzymujemy się, ciągle pogłębiamy wiedzę z zakresu fizjologii, dietetyki oraz prawidłowej regeneracji.

Szukasz trenera osobistego z Poznania? Oferujemy treningi w wybranych siłowniach (Sprawdź lokalizacje siłowni na mapie) oraz porady online. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami z miasta. Masz firmę i chcesz pobudzić swoich pracowników do działania? Skorzystaj z oferty dla firm. Pamiętaj, że zdrowie Twoich pracowników to także zdrowie Twojej firmy. Zapraszamy SiłaRuchu – trener personalny Poznań!

Odbierz darmowy trening