/
Silaruchu

Trening personalny Poznań – jak wygląda?

Trening personalny to indywidualne zajęcia pod okiem doświadczonego trenera. Zazwyczaj, czas trwania jednej sesji treningowej to 55 minut. Częstotliwość treningów zależy od sprawności fizycznej, potrzeb oraz osobistych wymagań klienta. Każde zajęcia poprzedzone są solidną rozgrzewką i kończą się stretchingiem. Trening personalny uważany jest za najbardziej efektywną formę ćwiczeń fizycznych.

Układając trening i diete specjalnie dla Ciebie, trener personalny bierze pod uwagę nie tylko Twoje doświadczenie i kondycje ale także dyspozycyjność czasową, preferowany styl życia czy kontuzje i urazy z lat młodości. Plan treningowy jest „szyty na miarę” potrzeb klienta.

Trening personalny jest dostosowywany do Twoich możliwości czasowych. Jeśli pracujesz do późnych godzin popołudniowych, wychowujesz dziecko lub często jesteś poza miastem, oczywiste jest, że musisz efektywnie zarządzać swoim czasem. Zatrudnienie trenera personalnego to wygoda, pozwalająca na bardziej elastyczne organizowanie swojego planu dnia.

Wiedza i doświadczenie trenerów personalnych to ich największe atuty. Nie są zwykłymi pracownikami siłowni. Działają na swój rachunek i doskonale zdają sobie sprawę z tego, że aby zdobyć klientów, muszą budować swoją markę i świadczyć najwyższej jakości usługi. Dlatego ciągle uczą się nowych umiejętności, pogłebiają wiedzę, szukają nowych rozwiązań, szkolą się i zdobywają międzynarodowe certyfikaty.

Trening personalny SiłaRuchu – jak my to robimy?Współpracę rozpoczynamy od spotkania konsultacyjnego, na którym omawiamy obecną kondycje fizyczną klienta, styl życia oraz przebyte kontuzje i ustalamy realne cele. Jeśli nie masz możliwości spotkać się z nami osobiście, sprawdź naszą propozycje współpracy online.

Trenerzy personalni bardzo często myleni są z instruktarami na siłowni. Team SiłyRuchu poza sprawowaniem opieki nad klientem, korygowaniu jego techniki i służeniu dobrą radą, stawia na przyjacielskie relacje. Jest to nasz wyróżnik. Motywujemy klientów, rozumiemy i pomagamy przełamywać ich słabości. Nie pozwolimy Ci odpuścić kiedy masz gorszy dzień.

Kompleksowy trening personalny PoznańSzukasz treningu personalnego w Poznaniu? Zapoznaj się z naszą ofertą. Jesteśmy zorientowani na osiąganie celów treningowych. Jeśli chcesz zbudować atrakcyjną sylwetkę, nasi trenerzy rozwiną pełen potencjał sportowy Twojego ciała. Indywidualnie dobieramy środki treningowe i plan żywieniowy. Na bieżąco analizujemy postępy. Urozmaicamy plany treningowe, aby pobyt na siłowni był dla Ciebie przyjemnością, a nie wymuszoną rutyną.

Świadczone przez nas usługi, treningu personalnego w Poznaniu to nie tylko trening siłowy. Chcesz wzmocnic swoje ciało, poczuć się lepiej we własnym ciele lub po prostu zaczynasz zwracać większą uwagę na kwestie zdrowotne? Współpracujemy z najlepszymi dietetykami i fizjoterapeutami z Poznania. Wzmocnimy najsłabsze ogniwa Twojego organizmu, zbalansujemy codzienny jadłospis oraz otrzymasz od nas fachowe wskazówki na temat odpoczynku i regeneracji.

Czekamy na Ciebie! SiłaRuchu – trening personalny Poznań.

Odbierz darmowy trening