fbpx

Oszczędź czas i osiągnij swój cel szybciej

Dołącz do listy mailowej i odbierz swój Ebook

Raz na jakiś czas, będę wysyłał Ci maila z ciekawymi informacjami, planami treningowymi i żywieniowymi, a także ofertami specjalnymi. Możesz wypisać się w każdym momencie.

Zestaw na start

Co w środku:

  • Gotowy plan treningowy, wraz z techniką wykonywania ćwiczeń
  • Jednodniowy plan dietetyczny
  • Ebook: Unikaj tych 15 błędów, a osiągniesz swój cel - 15 najczęstszych błędów z którymi spotkałem się w swojej pracy trenerskiej.

Zobacz co o naszej współpracy mówią moi klienci:

Treningi z Piotrem to gwarancja osiągnięcia założonych sobie celów. Piotr posiada dużą wiedzę i doświadczenie, wie na co położyć nacisk aby uzyskać jak najlepsze efekty. Treningi zawsze odpowiadają indywidualnym potrzebom i są urozmaicone. Jako początkujący szczególnie doceniam wagę jaką Piotr przykłada do opanowania poprawnej techniki.

Paweł Skoczyński

Po 2 miesiącach ćwiczeń pod okiem Piotra mogę śmiało powiedzieć że podchodzi do zadania niezwykłe profesjonalnie. Posiada bardzo obszerną wiedzę na temat ćwiczeń. Polecam !

Michał Różycki

Jeżeli szukasz trenera z profesjonalnym podejściem i zaangażowaniem, to szczerze polecam. Trenuję już ponad pół roku i widać efekty pracy. Bez zbędnego przeciążania organizmu. Stopniowo. krok za krokiem. Do celu.

Kuba Smakulski

Copyright Siła Ruchu 2020 Polityka prywatności

×