Co piszą o mnie osoby z którymi współpracuję?

Twoje imię
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Masz pytania? Napisz do mnie:

Zdecydowałam się na współpracę z Piotrem, ze względu na jego indywidualne podejście do klienta. Jako osoba rozpoczynająca swoją przygodę z treningami, potrzebowałam przełożenia eksperckiej wiedzy na język dla mnie zrozumiały. Każdy indywidualny trening jest przez Piotra przemyślany i zaplanowany tak, aby zbliżał do wyznaczonego celu. Piotr jest trenerem z olbrzymią pasją oraz cierpliwością, gdybym nie poznała Piotra, dalej uczestniczyłabym tylko w zajęciach grupowych, czekając na lepsze efekty

Joanna Zielonka

O mnie

Cześć, nazywam się Piotr Szałkiewicz i jestem trenerem personalnym z Poznania.

Nie zawsze byłem związany ze sportem. Mimo, że trenowanie na siłowni przewijało się w moim nastoletnim życiu, w gruncie rzeczy, przez większość czasu byłem po prostu leniwy. Wieczór przed komputerem był wszystkim czego potrzebowałem. Miałem nieciekawą pracę na magazynie bez większych perspektyw. Na szczęście przyszedł czas refleksji. Zauważyłem, że moje działania (a właściwie ich brak) do niczego mnie nie prowadzą. Wegetuję. Postanowiłem zrobić coś znaczącego dla mnie.

Okazyjnie uprawiany sport przerodził się w pasję i rozbudził ambicję. Myślę, że to było dla mnie kluczowe. Z czasem zacząłem pomagać znajomym w treningach, aż przerodziło się to w pełnoetatową pracę.

 

Nie było tak łatwo jak mogłoby się wydawać. To nie tylko praca z pasji do ćwiczenia. Wielu trenerów o tym nie mówi, bądź nie zwraca na to uwagi. Praca z ludźmi, to nie tylko merytoryczna wiedza z zakresu treningu i dietetyki. To nie tylko “lubię ćwiczyć” więc zostanę trenerem.

 

Po kilku latach pracy wiem, że to również psychologia. Podejście. Empatia. Wszystkie te cechy musiałem rozwinąć, by móc lepiej pomagać innym. I uważam to za podstawę w swojej działalności.

Oczywiście jeśli Twoim celem jest: schudnąć, nabrać mięśni, poprawić sylwetkę, zadbać o swoje zdrowie, pozbyć się bólu pleców bardzo chętnie Ci pomogę.

 

Jeśli jednak, dodatkowo, oczekujesz nieszablonowego podejścia, wiedzy na temat aparatu ruchu popartej doświadczeniem. Szczegółowego wywiadu przed rozpoczęciem współpracy, testów funkcjonalnych dzięki którym, plan według którego będziemy trenować, jest naprawdę indywidualny. Planowania, tłumaczenia, wyrozumiałości zamiast 100% albo nic (Panie w pierwszych dniach okresu zrozumieją o czym mówię). To świetnie trafiłeś.

 

Prywatnie jestem szczęśliwym tatą Marcelinki i narzeczonym Róży. Miłośnikiem ciężkiego brzmienia, oryginalnych motocykli i Dragon Ball ;)

Media Społecznościowe

Korzystanie ze strony oznacza akceptację polityki prywatności oraz plików cookies

22 sierpnia 2019
Cześć! W dzisiejszym odcinku mówię o najczęstszych błędach osób rozpoczynających swoją przygodę ze zdrowym trybem

Aktualności