Cześć, nazywam się Piotr Szałkiewicz i jestem trenerem personalnym z Poznania.

 

Nie zawsze byłem związany ze sportem. Mimo, że trenowanie na siłowni przewijało się w moim nastoletnim życiu, w gruncie rzeczy, przez większość czasu byłem po prostu leniwy. Wieczór przed komputerem był wszystkim czego potrzebowałem. Miałem nieciekawą pracę na magazynie bez większych perspektyw. Na szczęście przyszedł czas refleksji. Zauważyłem, że moje działania (a właściwie ich brak) do niczego mnie nie prowadzą. Wegetuję. Postanowiłem zrobić coś znaczącego dla mnie.

 

Okazyjnie uprawiany sport przerodził się w pasję i rozbudził ambicję. Myślę, że to było dla mnie kluczowe. Z czasem zacząłem pomagać znajomym w treningach, aż przerodziło się to w pełnoetatową pracę.

 

Nie było tak łatwo jak mogłoby się wydawać. To nie tylko praca z pasji do ćwiczenia. Wielu trenerów o tym nie mówi, bądź nie zwraca na to uwagi. Praca z ludźmi, to nie tylko merytoryczna wiedza z zakresu treningu i dietetyki. To nie tylko “lubię ćwiczyć” więc zostanę trenerem.

 

Po kilku latach pracy wiem, że to również psychologia. Podejście. Empatia. Wszystkie te cechy musiałem rozwinąć, by móc lepiej pomagać innym. I uważam to za podstawę w swojej działalności.

 

Oczywiście jeśli Twoim celem jest: schudnąć, nabrać mięśni, poprawić sylwetkę, zadbać o swoje zdrowie, pozbyć się bólu pleców bardzo chętnie Ci pomogę.

 

Jeśli jednak, dodatkowo, oczekujesz nieszablonowego podejścia, wiedzy na temat aparatu ruchu popartej doświadczeniem. Szczegółowego wywiadu przed rozpoczęciem współpracy, testów funkcjonalnych dzięki którym, plan według którego będziemy trenować, jest naprawdę indywidualny. Planowania, tłumaczenia, wyrozumiałości zamiast 100% albo nic (Panie w pierwszych dniach okresu zrozumieją o czym mówię). To wtedy rzeczywiście dobrze żebyś napisał właśnie do mnie. Najlepiej poprzez formularz: Kontakt

 

Co piszą o mnie osoby z którymi współpracuję?

 

Współpraca
Joanna Zielonka

Zdecydowałam się na współpracę z Piotrem, ze względu na jego indywidualne podejście do klienta. Jako osoba rozpoczynająca swoją przygodę z treningami, potrzebowałam przełożenia eksperckiej wiedzy na język dla mnie zrozumiały. Każdy indywidualny trening jest przez Piotra przemyślany i zaplanowany tak, aby zbliżał do wyznaczonego celu. Piotr jest trenerem z olbrzymią pasją oraz cierpliwością, gdybym nie poznała Piotra, dalej uczestniczyłabym tylko w zajęciach grupowych, czekając na lepsze efekty

 

Agnieszka Smakulska

 

Trener jak barman – jest powiernikiem i wsparciem. Piotr właśnie taki jest. Przedstawiasz mu swój cel, a on biorąc wszystkie zmienne pod uwagę planuje Twoją treningową drogę. Niesłychanie imponuje wiedzą, spokojnym i racjonalnym podejściem, dopingowaniem podopiecznych i ciągłym podnoszeniem poprzeczki. Nie obiecuje złotych gór w 3 miesiące i tym zdobył moje i męża zaufanie. POLECAMY!!!

 

Agata Polińska

 

Polecam treningi z Piotrkiem. Mega profeska, indywidualne podejście z uwzględnieniem mocnych i słabych stron, progres z treningu na trening i widoczne efekty.

 

W ramach projektu Siła Ruchu (w poprzedniej formie funkcjonowania) miałem również przyjemność, zorganizować oraz poprowadzić wykłady. Z zakresu treningu, dietetyki oraz suplementacji:

 

Trener personalny Poznań

 

Trener personalny Poznań

 

Trener personalny Poznań

Trener personalny Poznań

 

 

A teraz tak zupełnie prywatnie:

 

Oczekuję wraz z narzeczoną na nowego członka rodziny. Wiem, że będzie to nie lada wyzwanie ale i niesamowite, nie do opisania szczęście, które będzie dla mnie motywacją i inspiracją do rozwoju.

 

Uwielbiam anime dragon ball które towarzyszy mi od najmłodszych lat. Niby bajki są dla dzieci, ale dragon ball to nie bajka, to styl życia 😀

 

Od kilku lat noszę się z zamiarem kupna motocyklu, jak tylko kiedyś zdam prawko…

 

 

 

Begin typing your search above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Powrót na górę