fbpx

Cześć, nazywam się Piotrek Szałkiewicz.

Pomagam osiągnąć atletyczną sylwetkę i sprawność.

Od 2 lat jestem szczęśliwym ojcem.

Punkt zwrotny – samoświadomość

Nie zawsze byłem związany ze sportem.

Mimo, że trenowanie na siłowni przewijało się w moim nastoletnim życiu, przez większość czasu byłem po prostu leniwy.

Wieczór przed komputerem był wszystkim czego potrzebowałem. Miałem nieciekawą pracę na magazynie, bez większych perspektyw.

Na szczęście przyszedł czas refleksji. Zauważyłem, że moje działania (a właściwie ich brak) do niczego mnie nie prowadzą. Wegetuję.

Postanowiłem zrobić coś znaczącego dla mnie.

Praca zrodzona z pasji

Okazyjnie uprawiany sport przerodził się w pasję i rozbudził ambicję. Myślę, że to było dla mnie kluczowe.

Z czasem zacząłem pomagać znajomym w treningach, aż przerodziło się to w pełnoetatową pracę.

Nie było tak łatwo jak mogłoby się wydawać. To nie tylko praca z pasji do ćwiczenia. Wielu trenerów o tym nie mówi, bądź nie zwraca na to uwagi. Praca z ludźmi, to nie tylko merytoryczna wiedza z zakresu treningu i dietetyki. To nie tylko “lubię ćwiczyć” więc zostanę trenerem.

Po kilku latach pracy wiem, że to również psychologia. Podejście. Empatia. Wszystkie te cechy musiałem rozwinąć, by móc lepiej pomagać innym. I uważam to za podstawę w swojej działalności.

Wartości

Oczywiście jeśli Twoim celem jest: schudnąć, nabrać mięśni, poprawić sylwetkę, zadbać o swoje zdrowie, pozbyć się bólu pleców bardzo chętnie Ci pomogę.

Jeśli jednak, dodatkowo, oczekujesz nieszablonowego podejścia, wiedzy na temat aparatu ruchu, popartej doświadczeniem. Szczegółowego wywiadu przed rozpoczęciem współpracy, testów funkcjonalnych dzięki którym, Twój plan treningowy jest naprawdę indywidualny.

Planowania, tłumaczenia, wyrozumiałości zamiast 100% albo nic (Panie w pierwszych dniach okresu zrozumieją o czym mówię). To świetnie trafiłeś.

Prywatnie jestem szczęśliwym tatą Marcelinki i narzeczonym Róży. Miłośnikiem ciężkiego brzmienia, oryginalnych motocykli i Dragon Ball 😉

Zobacz co o naszej współpracy mówią moi klienci

Treningi z Piotrem to gwarancja osiągnięcia założonych sobie celów. Piotr posiada dużą wiedzę i doświadczenie, wie na co położyć nacisk aby uzyskać jak najlepsze efekty. Treningi zawsze odpowiadają indywidualnym potrzebom i są urozmaicone. Jako początkujący szczególnie doceniam wagę jaką Piotr przykłada do opanowania poprawnej techniki.

Paweł Skoczyński

Zdecydowałam się na współpracę z Piotrem, ze względu na jego indywidualne podejście do klienta. Jako osoba rozpoczynająca swoją przygodę z treningami, potrzebowałam przełożenia eksperckiej wiedzy na język dla mnie zrozumiały. Każdy indywidualny trening jest przez Piotra przemyślany i zaplanowany tak, aby zbliżał do wyznaczonego celu. Piotr jest trenerem z olbrzymią pasją oraz cierpliwością, gdybym nie poznała Piotra, dalej uczestniczyłabym tylko w zajęciach grupowych, czekając na lepsze efekty

Joanna Zielonka

Jeżeli szukasz trenera z profesjonalnym podejściem i zaangażowaniem, to szczerze polecam. Trenuję już ponad pół roku i widać efekty pracy. Bez zbędnego przeciążania organizmu. Stopniowo. krok za krokiem. Do celu.

Kuba Smakulski

Piotr Szałkiewicz jako trenerem personalnym jest osobą cierpliwą, wyrozumiałą i motywującą. Dzięki niemu dowiadujesz się, że stać cię na więcej niż myślałeś wcześniej. Do każdego podchodzi indywidualnie i dostosowuje trening pod potrzeby danej osoby. Zajęcia są zróżnicowane i uwzględniają stan fizyczny oraz psychiczny podopiecznego. Z czystym sumieniem POLECAM

Paulina Geppert

Po 2 mc ćwiczeń pod okiem Piotra mogę śmiało powiedzieć że podchodzi do zadania niezwykłe profesjonalnie. Posiada bardzo obszerną wiedzę na temat ćwiczeń. Polecam !

Michał Różycki

Trener jak barman – jest powiernikiem i wsparciem. Piotr właśnie taki jest. Przedstawiasz mu swój cel, a on biorąc wszystkie zmienne pod uwagę planuje Twoją treningową drogę. Niesłychanie imponuje wiedzą, spokojnym i racjonalnym podejściem, dopingowaniem podopiecznych i ciągłym podnoszeniem poprzeczki. Nie obiecuje złotych gór w 3 miesiące i tym zdobył moje i męża zaufanie. POLECAMY!!!

Agnieszka Smakulska

Zacznij swoją przemianę, pod moim okiem!

Podczas spotkania omówimy w jakim miejscu jesteś teraz. Określimy do jakiego miejsca chcesz dojść i w jakim czasie możesz to zrobić. Jak możesz zacząć działać już teraz i jak mogę Ci w tym pomóc

Napisz do mnie

Kontakt@silaruchu.pl

Więcej wiedzy i informacji ode mnie:

×