fbpx

ODBIERZ NAGRANIE SZKOLENIA ONLINE:

OSIĄGNIJ ATLETYCZNĄ SYLWETKĘ W 3 MIESIĄCE, MIMO BRAKU CZASU I OBOWIĄZKÓW RODZINNYCH

Poznaj metody których używam z klientami na co dzień, by osiągnąć ich cele treningowe, trenując tylko 3 godziny tygodniowo.

Podaj swoje imię i adres email, a ja prześlę Ci link, do nagrania szkolenia online wraz ze specjalnym zaproszeniem, na bezpłatną, konsultacje trenerską w Fabryce Formy Posnania

Zapracowany Tato!

Świetna sylwetka i wyniki treningowe nie są zarezerwowane tylko dla singli z nadmiarem czasu.

Nadal możesz osiągnąć swoje cele.

Po latach pracy jako trener, stworzyłem własny system, treningowo – żywieniowy który działa. Dla osób których trening i dbanie o sylwetkę jest tylko przyjemnym dodatkiem, a nie sensem życia. Dla osób których priorytetem jest praca i rodzina, jednak nadal chcą czuć się i wyglądać dobrze.

Wystarczy, że skupisz się na podstawach. Wyrzucisz to co zbędne i przestaniesz marnować czas, na czasochłonne treningi i diety.

Czego dowiesz się podczas szkolenia:

Jak określić swoje cele treningowe by zawsze być zmotywowanym?
Jak analizować swój plan tygodniowy, by nie odpuszczać treningu?
Jak powinien wyglądać trening "atletyczny", żeby zajmował max 1h?

Jak się odżywiać i jak gotować, żeby nie spędzać w kuchni więcej niż 40 minut?

Jak gotować dla całej rodziny i osiągać swoje cele?

Jak się lepiej wysypiać, a przez to być bardziej wydajnym?

Zobacz co o naszej współpracy mówią moi klienci:

Treningi z Piotrem to gwarancja osiągnięcia założonych sobie celów. Piotr posiada dużą wiedzę i doświadczenie, wie na co położyć nacisk aby uzyskać jak najlepsze efekty. Treningi zawsze odpowiadają indywidualnym potrzebom i są urozmaicone. Jako początkujący szczególnie doceniam wagę jaką Piotr przykłada do opanowania poprawnej techniki.

Paweł Skoczyński

Zdecydowałam się na współpracę z Piotrem, ze względu na jego indywidualne podejście do klienta. Jako osoba rozpoczynająca swoją przygodę z treningami, potrzebowałam przełożenia eksperckiej wiedzy na język dla mnie zrozumiały. Każdy indywidualny trening jest przez Piotra przemyślany i zaplanowany tak, aby zbliżał do wyznaczonego celu. Piotr jest trenerem z olbrzymią pasją oraz cierpliwością, gdybym nie poznała Piotra, dalej uczestniczyłabym tylko w zajęciach grupowych, czekając na lepsze efekty

Joanna Zielonka

Jeżeli szukasz trenera z profesjonalnym podejściem i zaangażowaniem, to szczerze polecam. Trenuję już ponad pół roku i widać efekty pracy. Bez zbędnego przeciążania organizmu. Stopniowo. krok za krokiem. Do celu.

Kuba Smakulski

Piotr Szałkiewicz jako trenerem personalnym jest osobą cierpliwą, wyrozumiałą i motywującą. Dzięki niemu dowiadujesz się, że stać cię na więcej niż myślałeś wcześniej. Do każdego podchodzi indywidualnie i dostosowuje trening pod potrzeby danej osoby. Zajęcia są zróżnicowane i uwzględniają stan fizyczny oraz psychiczny podopiecznego. Z czystym sumieniem POLECAM

Paulina Geppert

Po 2 miesiącach ćwiczeń pod okiem Piotra mogę śmiało powiedzieć że podchodzi do zadania niezwykłe profesjonalnie. Posiada bardzo obszerną wiedzę na temat ćwiczeń. Polecam !

Michał Różycki

Trener jak barman – jest powiernikiem i wsparciem. Piotr właśnie taki jest. Przedstawiasz mu swój cel, a on biorąc wszystkie zmienne pod uwagę planuje Twoją treningową drogę. Niesłychanie imponuje wiedzą, spokojnym i racjonalnym podejściem, dopingowaniem podopiecznych i ciągłym podnoszeniem poprzeczki. Nie obiecuje złotych gór w 3 miesiące i tym zdobył moje i męża zaufanie. POLECAMY!!!

Agnieszka Smakulska

O mnie:

Piotr Szałkiewicz

Od ponad 5 lat pracuje jako trener personalny


Przetestowałem na sobie dziesiątki koncepcji dietetycznych i treningowych


Uczę, że zdrowy rozsądek i mądre podejście do fit lifestylu, to klucz do długotrwałego sukcesu


Współpracuję z klientami zdalnie i stacjonarnie


Zmieniłem podejście do diety oraz treningów u setek osób


Prowadzę wykłady i szkolenia dla korporacji z zakresu zdrowego trybu życia


Prowadzę podcast: Siła Ruchu… o treningu, odżywianiu i zdroworozsądkowym podejściu


Prywatnie jestem szczęśliwym ojcem i narzeczonym, miłośnikiem motocykli

ZAPISZ SIĘ I ODBIERZ NAGRANIE SZKOLENIA ONLINE:

Jak będąc ojcem osiągnąć atletyczną sylwetkę

Podaj swoje imię i adres email, a ja prześlę Ci link, do nagrania szkolenia online wraz ze specjalnym zaproszeniem, na bezpłatną konsultacje trenerską w Fabryce Formy Posnania.

Copyright by Siła Ruchu Polityka Prywatności

×
[mailerlite_form form_id=6]