Przeczytaj co o naszych wspólnych treningach

piszą moi klienci:

Imię
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Jeśli chcesz rozpocząć współpracę, napisz do mnie

Nie musisz się znać na  treningu czy dietetyce żeby osiągnąć świetne efekty. Swoją wiedzę zdobywałem lata, po to żebyś mógł zaoszczędzić ten czas.

Oszczędność czasu

Dzięki wywiadowi który przeprowadzam przed każdą współpracą oraz testom funkcjonalnym, masz pewność, że Twój plan treningowy jest dostosowany do Ciebie indywidualnie.

Indywidualność

Przy wspólnych treningach Twoja motywacja rośnie, a z czasem przeradza się w nawyk który jest niezbędny do osiągnięcia Twojego celu.

Motywacja

Masz pewność, że kontroluję wykonywane przez Ciebie ćwiczenia. Jeśli coś jest nie tak, na bieżąco daję Ci wskazówki, a Ty od razu wiesz co poprawić.

Kontrola ruchu

Po latach pracy trenerskiej wiem, że ćwiczenia które dla jednych są banalne, dla innych mogą stanowić wyzwanie. Nauczę Cię poprawnej techniki wykonywanych ruchów, niezależnie od Twojego doświadczenia treningowego

Nauka techniki

Przez ścisłą współpracę, wiesz na jakim jesteś etapie i ile może jeszcze potrwać osiągnięcie Twojego celu. A jeśli coś jest nie tak, od razu dostajesz informację co zmienić.

Monitorowanie postępów

Często zadawane pytania

Czy można trenować w parze?

- Tak, dodatkowo każde z Was ma -25% na treningi

 

Jak wygląda pierwsze spotkanie?

-Pierwsze spotkanie to konsultacja w której skład wchodzą: wywiad oraz testy funkcjonalne. W trakcie wywiadu, rozmawiamy o Twoich doświadczeniach z aktywnością fizyczną, zdrowiu, stylu życia oraz celach jakie chcesz osiągnąć. Na bazie tych informacji pomagam Ci dobrać odpowiednie kroki do osiągnięcia Twojego celu. Podczas testów funkcjonalnych wykonasz kilka ruchów które dadzą mi obraz Twojej mobilności i stabilności dzięki czemu będziesz wiedział nad jakimi obszarami ciała powinieneś popracować, ponieważ mogą one hamować Twój rozwój i wydłużyć czas do osiągnięcia celu.

 

Jaki jest koszt konsultacji?

- Konsultacja jest darmowa jeśli zdecydujesz się na dłuższą współpracę ze mną. W innym wypadku to koszt 150 zł

Jak wygląda trening personalny?

- Trening trwa około 55 minut. Zaczynamy od części rozgrzewkowej, następnie jest część siłowa i kończymy częścią metaboliczną. zależnie od Twojego celu i możliwości te części mogą mieć różną długość i wyglądać zupełnie inaczej.

 

Gdzie odbywają się treningi

- Treningi personalne prowadzę w Fabryce Formy Kinepolis w Poznaniu

 

Czy jest możliwość prowadzenia treningów w innej lokalizacji?

-Osobiście prowadzę treningi personalne tylko w Fabryce Formy Kinepolis w Poznaniu. Współpracuję natomiast z trenerem z Fabryki Formy Greenpoint w Poznaniu którego rekomenduję. W innych wypadkach zapraszam do współpracy online :)

Trening personalny w Poznaniu

Trener jak barman - jest powiernikiem i wsparciem. Piotr właśnie taki jest. Przedstawiasz mu swój cel, a on biorąc wszystkie zmienne pod uwagę planuje Twoją treningową drogę. Niesłychanie imponuje wiedzą, spokojnym i racjonalnym podejściem, dopingowaniem podopiecznych i ciągłym podnoszeniem poprzeczki. Nie obiecuje złotych gór w 3 miesiące i tym zdobył moje i męża zaufanie. POLECAMY!!!

Agnieszka Smakulska

 

 

Polecam treningi z Piotrkiem. Mega profeska, indywidualne podejście z uwzględnieniem mocnych i słabych stron, progres z treningu na trening i widoczne efekty

Agata Polińska

Piotr Szałkiewicz jako trenerem personalnym jest osobą cierpliwą, wyrozumiałą i motywującą. Dzięki niemu dowiadujesz się, że stać cię na więcej niż myślałeś wcześniej. Do każdego podchodzi indywidualnie i dostosowuje trening pod potrzeby danej osoby. Zajęcia są zróżnicowane i uwzględniają stan fizyczny oraz psychiczny podopiecznego. Z czystym sumieniem POLECAM

Paulina Geppert

Media Społecznościowe

Korzystanie ze strony oznacza akceptację polityki prywatności oraz plików cookies

22 sierpnia 2019
Cześć! W dzisiejszym odcinku mówię o najczęstszych błędach osób rozpoczynających swoją przygodę ze zdrowym trybem

Aktualności